Серіал Шерлок
всі сезони онлайн
українською мовою HD

Цікаві факти українською

gallery/sherlockbbc2-thumb-680x510-192091
gallery/717693353
gallery/76171752

1. «Шерлок» - не єдине, де Бенедикт Камбербетч (Benedict Cumberbatch) і Мартін Фріман (Martin Freeman) грали разом.

Під час перерви між першим і другим сезоном, обидва актори були задіяні в зйомках франшизи Пітера Джексона «Хоббіт». Звичайно, Фрімана досить легко дізнатися в молодій версії Більбо Беггінса. Та зате у Камбербетча тут навіть не одна роль! Дракон Смауг і Некромантія не лише говорять голосом Камбербетча, але так само і їх рухи робилися з його рухів.

Цікаві факти про серіал

2. Бенедикт Камбербетч був єдиним актором, який спеціально попросив прослуховування на роль Шерлока.

Після його гри у фільмі «Спокутування» творці «Шерлока» Стівен Моффат і Марк Гатісс відразу вирішили, що з нього вийде ідеальний Холмс, і попросили його прийти зіграти цю роль.

3. Брата Шерлока, Майкрофта Холмса дійсно грає один з творців серіалу Марк Гатісс.

Як завжди говорить Шерлок: у Майкрофта скрізь є зв'язки… навіть коли справа доходить до ухвалення рішень стосовно самого шоу. Хоча, важко винити Гатісса у бажанні прийняти участь в такому серіалі. Тобто, якби ви могли створити фантастично хороший серіал, ви б самі не захотіли в ньому зіграти?

 

 

 

4. Метт Сміт (Matt Smith) пробувався на роль доктора Ватсона до його прослуховування в «Доктор Хто» («Doctor Who»).

Це правда. Наш улюблений Повелитель Часу міг потрапити в «Шерлока» замість «Доктора Хто» (хоча як і раніше мав би приставку «доктор», як не дивно). «Я думав, що моє прослуховування на роль Ватсона пройшло добре. Але явно недостатньо добре!» - сказав Сміт у своєму інтерв'ю у вересні 2012 року, - «В основному вони дивилися на це і думали: він не Ватсон. Це було схоже на двох Шерлоків в кімнаті». Але Мартін Фріман народився, щоб зіграти цю роль. «Я не був призначений для Ватсона, але я зустрів Стівена Моффата, який сказав : «З нього вийшов би хороший Доктор Хто…».

5. Два сучасних Шерлока грали поруч один з одним.

Влітку 2011 року Денні Бойл поставив в Королівському Національному театрі «Франкенштейна», де Бенедикт Камбербетч («Шерлок») і Джонні Лі Міллер (Jonny Lee Miller) («Елементарно» («Elementary»)) грали як монстра, так і творця, чергуючи ці ролі один з одним. Тепер обидва актори грають Шерлока, але по різні сторони Атлантики.

6. У епізоді «Скандал у Белгравії» моменту, де Шерлок шукає пульс у Ірен Адлер, не було в сценарії.

Це вірно, цей запаморочливий момент був результатом імпровізації Бенедикта Камбербэтча. Жінки всього світу говорять йому за це: Спасибі!

 

 

 

7. Тренування Бенедикта Камбербетча у рамках підготовки до «Шерлоку» складалися з плавання і Бикрам Йоги.

Це повинно було допомогти зробити його худішим і кістлявішим. Актор так само сказав, що він намагався утримуватися від паління і алкоголю під час зйомок і, схоже, його зусилля не пройшли дарма.

8. У шоу досить строга політика «Ніяких Голлівудських зірок першої величини».

За словами Сью Верчью (дружини Стівена Моффата) декілька відомих акторів просилися з гостьовими ролями в серіал. Але Марк Гатісс сказав, що вони вважають за краще дати шанс менш відомим акторам, таким як Камбербетч і Ендрю Скотт (Andrew Scott) (що зіграв Джима Моріарті). Раніше вони були відомі в кіноіндустрії, але не блищали, і «Шерлок» став для них справжнім проривом.

(Два останні факти містять спойлери з третього сезону серіалу. Так що якщо ви його ще не дивилися, і не хочете нічого знати що в нім буде, краще їх доки не читати).

9. Батьки Шерлока в реальному житті батьки Бенедикта Камбербетча.

Ті, хто вже дивився третій сезон серіалу знають, що глядачі отримали можливість побачити маму і тата Шерлока. Але що зіграли їх  Ванда Вентхам (Wanda Ventham) і Тімоті Карлтон (Timothy Carlton) відповідальні за народження на світ і Бенедикта Камбербэтча. Варто сказати їм спасибі, славний вийшов хлопчисько.

gallery/8559

10. Мері Морстен і Джон Ватсон разом в реальному житті.

Хоча, персонаж Мері введена тільки в третьому сезоні в якості подруги Ватсона, а кінець кінцем і його дружини, актриса Аманда Аббінгтон (Amanda Abbington) знаходиться у відносинах з Мартіном Фріманом впродовж багатьох років. У них навіть є двоє дітей: син Джо, 2005 року народження, і дочка Грейс, що народилася в 2009 році. Так що грати в серіалі закоханих цим двом навряд чи складає великої праці.

5 Сезон Шерлока

Фанати детективного серіалу вже задаються питанням, чи побачать продовження історії улюблених героїв.
Відповідь на це питання дали творці серіалу "Шерлок" Марк Гатісс і Стівен Мофатт, які пояснили події фіналу четвертого сезону, повідомляє Radio Times.
"Спочатку ми хотіли показати героїв як молодих чоловіків, скинути їх, так би мовити, до заводських установок. Але у нас вийшла історія про те, як Шерлок Холмс і доктор Ватсон стали тими, ким ми їх завжди знали. Насправді, це передісторія" , повідомив Гетісс.
Він також додав, що фінал четвертого сезону був створений саме таким для того, щоб дати можливість творцям почати п'ятий з тих же кадрів.
Якщо ми повернемося, а ми б дуже хотіли повернутися, ми б просто могли показати, як хтось стукає в двері, а Шерлок каже Ватсону" Ти не хочеш вийти пограти "", - заявив Гетісс.
Мофатт каже: ". Якщо б це був останній сезон - ми цього не планували, але так може скластися - ми б закінчили серіал так. Ми не могли закінчити його будь-яким попереднім сезоном, оскільки вони завжди завершувалися відкритими фіналами".
Відзначимо, що два роки тому творці серіалу заявили про плани зняти п'ятий сезон серіалу, проте недавно Бенедикт Камбербетч заявив, що четвертий сезон може стати останнім. Слідкуйте за новими новинами на нашому сайті.